/21 07 2009/

Tábor 2009

Akce

Nebudu psát, co jsme na táboře dělali (jednak jste tam byli a navíc si to můžete přečíst ve článku na hasičích), spíš jen co se mi líbilo/nelíbio a co jsme Vám nestihly s holkama říct. Vzhledem k tomu, že od pátečního večera bylo dost slušně na to, aby se dalo sedět venku, nekonalo se večerní "celotáborové posezení" jako dva předchozí večery. Ve středu jsme se sotva rozkoukávali, ve čtvrtek jste dostali maličko vynadáno (malí-sladkosti, velcí-ponocování a všichni dohromady-pláštěnky) a další dny nic. Takže dodatečně (představte si, že tam sedíme) chválím za to, že jste si vzali naše doporučení k srdci, i když pláštěnky se ještě občas jevily jako kámen úrazu.

Pak mám ještě jeden nápad na příště, zkuste si každý vymyslet nějakou hru, kterou byste si opravdu chtěli zahrát-nemusíme hrát to, co Vás nebaví, ale musíte vědět, co Vás bude bavit. Jinak nemám nic negativního, kromě počasí to bylo super, ale s tím nikdo nic nenadělá.

Doufám, že se někdo osmělí a taky sem něco napíše, nebo aspoň do knihy. Třeba: co jste říkali na kemp? Chcete jet příště na výlet někam jinam? Co už nikdy nechcete hrát? Máte typ na příští celotáborové téma? Co jste říkali na šestidenní délku-moc? Málo? Chybělo Vám tam něco? Co? (Maminka se nepočítá :). )

A nakonec pro všechny: KOMU CHYBÍ EŠUS NEBO NĚJAKÝ KUS PŘÍBORU-JE TO V HASIČÁRNĚ-OZVĚTE SE NA NĚKTERÝCH HASIČÍCH!